Precios y orden

Prices are generated by the software and are displayed at each model. All prices are in Euro excl. VAT, transport charges (Post, DHL are almost used). Generally the more used white color pushes the price lower and vice versa.

If you would like to get a special individual design, we are ready to quote a price.

We also provide quantity discounts by agreement.

garance en

Order

For commission is necessary send the completed order.

We require:

  • code of jerseys, numbers of players, libero, colors, sizes, names, pcs.
  • contact information, billing and delivery address

Orders should be sent to JLIB_HTML_CLOAKING.

Grafický návrh

Po obdržení nezávazné poptávky (objednávky) dresů je Vám zaslána korektura s grafickým návrhem. If  the order is not realised, we will charge a fee of 12€ (VAT included) for he conception of models.

Pro vytvoření grafického návrhu je nutné vždy uvést předpokládaný počet kusů, obj. číslo daného dresu (uvedeno u daného modelu na www.ferrax.eu), termín dodání a všechna loga (reklamy) v požadovaném grafickém křivkovém formátu, která budou na dresech použita. Pokud jsou zaslána loga v jiném formátu, jsou na návrh použita loga bez grafických úprav (bez změny barevnosti, vymazání pozadí apod.). Bez výše uvedených údajů a log nelze grafický návrh vytvořit.

Upřesnění a příplatky grafických prací pro jednu objednávku:

  • cena za grafické zpracování loga (převod do požadovaného křivkového formátu) je účtována zvlášť. Cena je vždy individuální dle složitosti a je zasílána v cenové kalkulaci zakázky.
  • u log (reklam), které nejsou ve křivkovém formátu (např. JPG, GIF, PNG, PSD, DOC, XLS, apod.), je v případě požadavku na změnu barevnosti, vymazání pozadí apod. účtován poplatek za tyto grafické práce dle složitosti, min. ve výši 150,- Kč* bez DPH za jedno logo (reklamu).
  • u zakázek obsahující 1 dres je účtován jednorázový poplatek za přípravu výroby 200,- Kč* bez DPH
    * na poplatek se nevztahují další slevy nebo příplatky

Minimum quantity for some order:

  • Volleyball jerseys - 10 pcs
  • Volleyball shorts - 10 pcs

We charge 20% of total price for express delivery required in 10 days. Uvedené minimální množství neplatí pro dodělávky k již realizovaným zakázkám.